نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عضویت در کتابخانه

عضویت در کتابخانه


عضویت آزاد

براساس آئین­ نامه مصوب شورای دانشگاه تهران (متشکل از رئیس، معاونان، روسای دانشکده­ها و رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران) از تاریخ 5/4/1380 به بعد کتابخانه مرکزی و کتایخانه دانشکده ها موظف است صرفاً به اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تهران سرویس­دهی داشته باشد. سایر مراجعین می­توانند با توجه به شرایط مقرر به عضویت کتابخانه دانشکده مورد نظر درآمده و از منابع موجود در کتابخانه استفاده نمایند.

انواع عضویت آزاد:

  1. استفاده در محل 
  2. استفاده خارج از محل (یعنی امانت و خروج کتاب از کتابخانه)

عضویت یک روزه (کارت مهمان):

مراجعین می توتنند  با پرداخت روزانه 3000تومان و با در دست داشتن اصل کارت دانشجویی و یا معرفی­ نامه عکسدار و نیز کارت شناسایی معتبر دیگر، مجاز به استفاده از کارت مهمان می­باشند. ارائه خدمات بخش پایان­نامه­ها از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 15:30 می­باشد. روزهای پنجشنبه نیز از سرویس­دهی معذور است.

بدیهی است دانشجویان و محققانی که به عضویت کتابخانه دانشکده چغرافیا در می­آیند می­ توانند با توجه به ضوابط و مقررات از امکانات موجود در کتابخانه که شامل کتاب­های فارسی و لاتین، کتاب­های مرجع، نشریات فارسی و لاتین، بخش آمارنامه ها، پایان­ نامه­ ها و تالار مطالعه  و اینترنت بی سیم استفاده نمایند.

تذکر: خواهشمند است قبل از اقدام به عضویت از وجود منابع علمی مورد نیاز خود از طریق کامپیوترهای موجود اطمینان حاصل نمائید زیرا مبالغ پرداختی به صندوق به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد.

 

 شرایط استفاده و عضویت آزاد در کتابخانه دانشکده

    شرایط عضویت و نحوه استفاده از کتابخانه دانشکده جغرافیا طبق آیین نامه دانشگاه برای افراد متفرقه و دانشجویان غیر دانشگاه تهران در سال 1393

 

 

 

دوره عضویت

تعرفهعضویت استفاده در محل(تومان)

تعرفه عضویت استفاده خارج از  محل(تومان)

روزانه

3000

---

یک ماهه

20000

---

سه ماهه

30000

----

شش ماهه

40000

60000

نه ماهه

50000

70000

سالیانه

60000

80000

 

 

 

  1. افرادی که تمایل به امانت گرفتن کتاب دارن می بایست معادل سه ملیون ریال سفته یا چک به عنوان ودیعه نزد کتابخانه بسپارند. بدیهی است این ودیعه پس از تسویه حساب با کتابخانه عودت داده خواهد شد.
  2. دو قطعه عکس 3*4
  3. فتوکپی کارت دانشجوی برای دانشجویان و برای افراد شاغل فتوکپی کارت پرسنلی و فتوکپی مدرک تحصیلی برای افراد فارغ اتحصیل
  4. فتوکپی کارت ملی و شناسنامه
  5. پر کردن فرم مخصوص عضویت آزاد.
  6. جریمه هر روز تاخیر برای اعضای آزاد هر روز 200 تومان خواهد بود.