نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست هم‌اندیشی پردیس البرز و دانشکده جغرافیا

نشست هم‌اندیشی پردیس البرز و دانشکده جغرافیا


نشست هم‌اندیشی پردیس البرز و دانشکده جغرافیا 
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشکده جغرافیا، نشست هم‌اندیشی مسئولان پردیس البرز و دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران به منظور تقویت و گسترش همکاری‌ها برگزار شد.
 
نشست هم‌اندیشی مسئولان پردیس البرز و دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران با هدف ارتقای سطح همکاری در حوزه‌های مختلف روز سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ در سالن شورای دانشکده جغرافیا برگزار شد.
در این نشست، رئیس محترم دانشکده جغرافیا جناب آقای دکتر کرامت‌اله زیاری و رئیس محترم پردیس البرز جناب آقای دکتر یونس نوربخش، ضمن خوشامدگویی به حاضران، همکاری دانشکده جغرافیا و پردیس البرز را بسیار خوب و ارزنده توصیف کردند و خواستار بسط و تحکیم همکاری‌ها به‌ویژه در حوزه‌های دانشجویی و پژوهشی شدند.
 
 
در ادامه این نشست، معاونان و مدیران حاضر در جلسه به بیان دیدگاه‌های خود برای تحکیم و تقویت همکاری‌ها در ابعاد گوناگون پرداختند. همکاری برای جذب دانشجو در دو رشته تازه تأسیس آمایش سرزمین و گردشگری با گرایش برنامه‌ریزی فضایی؛ جذب دانشجو در رشته‌های پرطرفدار GIS، برنامه ریزی آمایش سرزمین، گردشگری و سایر رشته‌های این دانشکده در دومقطع کارشناسی ارشد و دکتری؛ توسعه استفاده دانشجویان پردیس البرز از امکانات دانشکده جغرافیا از جمله بزرگ‌ترین و غنی‌ترین کتابخانه دانشکده‌ای کشور در حوزه جغرافیا؛ برگزاری کارگاه‌های مشترک علمی و شرکت پردیس البرز در رویداد پیش‌روی دانشکده جغرافیا که در اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.