نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست صمیمانه هیات رئیسه با کارکنان دانشکده

نشست صمیمانه هیات رئیسه با کارکنان دانشکده


 

به منظور ایجاد فضای همدلی و ارتباط نزدیک میان مسئولین و کارکنان دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران و همچنین بیان مشکلات، نقطه نظرات و مطالبات کارکنان، روز سه شنبه 10 دی 1398 نشست مشترکی با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشکده و کارکنان این مجموعه در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشکده برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، در ابتدای این نشست پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر کرامت الله زیاری رئیس دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران ضمن عرض خیر مقدم و تبریک و تهنیت به مناسب ولادت حضرت زینب کبری (س) با تآکید بر نقاط قوت و پیشرفتهای چند سال اخیر دانشکده، به ارائه ی گزارشی از روند توسعه ی دانشکده در بخش های عمرانی، اداری، آموزشی و بین الملل پرداختند.

وی همچنین در ادامه سخنان خود با تشکر از زحمات کارکنان و تقدیر از تلاش آنها در پیشبرد اهداف دانشکده، همکاری کلیه کارکنان دانشگاه را در راستای ارتقای کیفی و دستیابی به کمال واقعی دانشکده و دانشگاه موثر دانست و خواستار ارائه ی پیشنهادات موثر در رفع مشکلات از سوی کارکنان، تلاش در جهت ارتقاء کیفیت خدمات اداری، آموزشی، پژوهشی و دانشجویی، و التزام به رعایت اخلاق حرفه ای در این مجموعه شد.

در ادامه ی نشست، کارکنان دانشکده مشکلات، نقطه نظرات، مطالبات و سوالات خود را در بخش های گوناگون مطرح نمودند و به بیان پیشنهادات خود در زمینه ی حل معضلات و مسائل جاری دانشگاه پرداختند و هیات رئیسه دانشکده نیز به سئوالات پاسخ دادند. در پایان این نشست صمیمانه، جوایزی به رسم یادبود به سه نفر از همکاران محترم دانشکده جغرافیا به قید قرعه اهدا گردید.