نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فایل‌های شرایط دریافت وام ضروری ویژه دانشجویان دکتری و فرم وام ضروری ویژه دکتری

فایل‌های شرایط دریافت وام ضروری ویژه دانشجویان دکتری و فرم وام ضروری ویژه دکتری


با سلام و احترام،

به پیوست فایل‌های شرایط دریافت وام ضروری ویژه دانشجویان دکتری و فرم وام ضروری ویژه دکتری جهت بهره برداری ارسال می‌شود. خواهشمند است ضمن مطالعه دقیق شرایط دریافت وام ضروری به نکات مشروحه ذیل عنایت فرمائید.

- مهلت تقاضای وام مذکور برای دانشجویان و کارشناسان دانشکده تا تاریخ ۱۴/‏۰۵/‏۹۵‬ میباشد‌. ‬

- دانشجویان جهت دریافت فرم به کارشناسان دانشکده مراجعه حضوری نمایند و یا فرم را از سایت معاونت دانشجویی دانشگاه دریافت دارند. لذا بدلیل مهیا نبودن سامانه گلستان برای ثبت درخواست وام, ثبت نام بصورت حضوری و دستی انجام می‌گیرد. و نیاز به ثبت در خواست در سامانه گلستان نمی‌باشد.

- در قسمت رویدادها، گزینه «وام ضروری دکتری» را به عنوان نوع رویداد انتخاب و فرم مربوطه توسط کارشناس دانشکده / ‏پردیس بارگذاری شود.

- فرم مربوطه در الصاق سند تحصیلات نیز با عنوان وام ضروری ویزه دکتری بارگذاری شود.

-فاکتور و هزینه کرد طبق آنچه درفرم درخواست می‌باشد با رعایت تاریخ و مبلغ بیشتر از سی میلیون ریال و یا تا سقف سی میلیون ریال در الصاق سند تحصیلات گذاشته شود.

- فرم با امضا و مهر معاونت داشجویی دانشکده باشد.

از آنجایی که ثبت وام با شروع تعطیلات دانشکده‌ها نیز همراه است اما برنامه ریزی در این خصوص به عهده دانشکده می‌باشد. همچنین به استحضار می‌رساند با توجه به این که وام مذکور در ترم‌های آینده نیز برای دانشجویان برقرار خواهد بود خواهشمند است دانشجویان ترم هشت را جهت درخواست در اولویت قرار دهند و اطلاع رسانی لازم را در این خصوص مبذول فرمایند.

- آخرین مهلت ثبت درخواست‌ها و فرم‌ها در سیستم صندوق رفاه دانشجویان تا تاریخ ۱۴ مرداد ماه می‌باشد.

با تشکر از همکاری شما