نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه‌ شورا عمومی دانشکده تاریخ 25/06/1398

جلسه‌ شورا عمومی دانشکده تاریخ 25/06/1398


برگزاری جلسه شورای عمومی دانشکده جغرافیا

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، جلسه‌ شورا عمومی دانشکده در تاریخ 25/06/1398 با حضور هیئت‌رئیسه و اعضای محترم هیئت‌علمی دانشکده در سالن شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده جغرافیا ضمن تسلیت ایام محرم و دهه عاشورا و عرض خیرمقدم و خوشامد گویی به حاضرین در جلسه، سال تحصیلی جدید را تبریک عرض کردند. در ادامه ی این جلسه ریاست دانشکده جغرافیا ارتقاء مرتبه علمی 5 نفر از اساتید دانشکده و کسب جایزه ملی ابوریحان توسط اساتید و دانشجویان دانشکده را تبریک عرض کردند و اظهار داشتند ارتقاء سطح علمی، آموزشی، پژوهشی و بین المللی اساتید و دانشجویان باعث افتخار دانشکده است و هیات رئیسه دانشکده برای رسیدن به این هدف و دستیابی به جایگاه های برتر ملی و بین المللی از هیچ کوششی برای مضایقت نخواهد کرد.

آقای دکتر زیاری به بیان برخی از فعالیت و تلاش های صورت گرفته در زمینه ی تکمیل و تجهیز بخش های مختلف دانشکده، انعقاد تفاهم نامه های بین المللی، برگزاری همایش گلوگاه، برگزاری جلسات با خیرین و سازمان های مختلف، کنگره جغرافیدانان جهان( (IGU 2020، کسب رتبه 128 دانشکده در نظام رتبه بندی QS 2019 و تقدیر و تشکر از زحمات اعضاء محترم هیئت علمی پرداختند.

در ادامه این نشست موضوعات عمومی دانشکده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برخی از اعضای محترم هیئت علمی، به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در ارتباط با امور علمی، پژوهشی و غیره دانشکده پرداختند و سپس اعضاء محترم هیات رئیسه دانشکده به گزارش فعالیت های صورت گرفته در طول یکسال گذشته و برنامه های آتی خود در ابعاد مختلف پرداختند.