نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن دهه مبارک فجر سال 1400 به صورت مجازی در روز سه شنبه تاریخ 12 بهمن ماه در تالار اندیشه حوزه ریاست دانشکده جغرافیا به صورت مجازی برگزار گردید.

جشن دهه مبارک فجر سال 1400 به صورت مجازی در روز سه شنبه تاریخ 12 بهمن ماه در تالار اندیشه حوزه ریاست دانشکده جغرافیا به صورت مجازی برگزار گردید.


به نام پروردگار

برگزاری جشن  سالروز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در دانشکده جغرافیا

جشن دهه مبارک فجر سال 1400 به صورت مجازی در روز سه شنبه تاریخ 12 بهمن ماه در تالار اندیشه حوزه ریاست دانشکده جغرافیا به صورت مجازی برگزار گردید.

این جشن با تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی با حضور اساتید، همکاران اداری و دانشجویان آغاز گردید. علاوه بر هیأت رئیسه دانشکده، آقای دکتر بهرامی احسان، معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و آقای دکتر سید عباس احمدی، مدیر کل محترم امور اجتماعی دانشگاه به عنوان مهمان در این جشن حضور بهم رساندند.

در ابتدا آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده جغرافیا ضمن تبریک سالروز پیروز انقلاب اسلامی، دهه مبارک فجر را آغازی برای یک تحول عظیم و انقلابی در عرصه جهانی مطرح  نموده که هیچگاه از ذهنها پاک نخواهد شد و همیشه در اذهان باقی خواهند ماند. ایشان با استعانت از سوره مبارکه فجر دهه مبارک فجر را، نمایانگر پیروزی عظیم ملت ایران دانسته و مردم را با همدلی و ایثار به عنوان نقش حماسه ساز این انقلاب شکوهمند دانستند. ایشان در ادامه به بیان خاطراتی از دوران فعالیت خود در بهمن ماه سال 57  پرداختند. آقای دکتر زیاری در پایان انتصاب آقای دکتر سعید بازگیر را به عنوان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده جغرافیا تبریک گفته و از زحمات و تلاشهای ارزنده آقای دکتر جلوخانی در دوران سرپرستی این حوزه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

در ادامه آقای دکتر بهرامی احسان، معاونت محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ضمن تبریک سالروز دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دهه فجر را دستاوردی عظیم برای ملت ایران و جهان دانسته و با تاکید بر شناساندن اهداف عالیه انقلاب، رشادتهای موثر جوانان انقلابی و سهم آنان در این پیروزی بزرگ، صدور و معرفی آن به نسل جدید را حائز اهمیت دانستند. ایشان در ادامه فرهیختگان، دانشجویان و دانش پژوهان را  به خواندن دو کتاب خاطرات اردشیر زاهدی و خاطرات دکتر علی اکبر سیاسی از منتصبین رژیم شاهنشاهی توصیه نمودند. آقای دکتر بهرامی احسان در پایان از زحمات آقایان دکتر زیاری و دکتر جلوخانی و کلیه دست اندرکاران برگزاری و برپایی این جشن تقدیر و تشکر نموده و انتصاب شایسته آقای دکتر بازگیر را تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند منان آرزومند موفقیت و توفیق روز افزون شدند.

در ادامه آقای دکتر سعید بازگیر معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی دانشکده ضمن تبریک دهه مبارک فجر و تقدیر از همه کسانی که در برپایی این جشن تلاش نمودهاند به اهمیت مسائل روحی، جسمی و علمی دانشجویان پرداخته و با اشاره به راه حلهای ارتقاء جنبههای شخصیتی دانشجویان به تجربیات اساتید محترم و کمک گرفتن از ایشان به عنوان یک راه حل اساسی اشاره نمودند. آقای دکتر بازگیر در پایان از حسن اعتماد ریاست محترم دانشکده برای انتخاب ایشان در خدمتگزاری به دانشجویان تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان مراسم از دانشجویان  ممتاز مقطع کارشناسی و دانشجویان برتر در زمینه عکس تقدیر و تشکر به عمل آمد.