نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده

جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده


جشن فارغ التحصیلی دانشجویان کارشناسی ورودی 1394 برگزار شد

 

مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی 94 دانشکده جغرافیا در روز شنبه 18/03/1398 با حضور ریاست، هیات رئیسه، اساتید و کارکنان دانشکده جغرافیا، دانشجویان و خانواده های آن ها در تالار شهید آوینی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، جناب آقای دکتر سید عباس احمدی، معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشکده جغرافیا ضمن خیر مقدم به مهمانان و تبریک به خانواده ها برای تربیت و پشتیبانی از دانشجویان،  این روز را گرامی داشتند. ایشان از چهار سال زحمات و پشتیبانی اساتید محترم دانشکده تقدیر نموده و اظهار داشتند شما دانشجویان سرمایه های انسانی کشور هستید و انتظار داریم هر کدام از شما عزیزان بتواند بخشی از مشکلات جامعه را در دست گیرد. معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی ضمن تشکر از هیئت رئیسه و کارکنان دانشکده، از دانشجویان نیز برای مشارکت در برگزاری این مراسم تقدیر نمودند.

در بخش دوم این مراسم، ریاست محترم دانشکده جناب آقای دکتر کرامت اله زیاری ضمن خوشامد گویی و خیر مقدم به مهمانان، به بیان ظرفیت و پتانسیل های دانشکده جغرافیا در ابعاد آموزشی، پژوهشی، بین الملل، فرهنگی و دانشجویی و جایگاه این دانشکده در مجامع ملی و بین المللی پرداختند. ایشان اظهار داشتند در حال حاضر این دانشکده با برخی از دانشگاه های جهان در زمینه انعقاد تفاهم نامه، تبادل استاد و دانشجو  دارای همکاری و برنامه مشترک می باشد و به منظور توسعه فعالیت های ملی و بین المللی برنامه ریزی های صورت گرفته است. در ادامه ی این مراسم، ریاست محترم دانشکده جغرافیا اظهار داشتند جشن فارغ التحصیلی آغازی برای ورود به عرصه های اجرایی و تحقیقاتی می باشد و امیدورایم در آینده شاهد حضور شما فارغ التحصیلان در بالاترین سطح از پست های مدیریتی کشور باشیم.

در ادامه ی این مراسم که با اجرای موسیقی زنده و بیان خاطرات دانشجویی همراه بود، هر کدام از دانشجویان ورودی 94 گرایش های مختلف دانشکده جغرافیا، لوح یادبود و تندیس خود را از اساتید گروه خود دریافت کردند.