نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جدول زمانبندی وام‌های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

جدول زمانبندی وام‌های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری


به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی وام‌های دانشجویی می‌رساند طبق اعلام صندوق رفاه وزارت علوم کلیه وام‌ها ابتدا از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه انجام شود تا بتوان دانشجویان نسبت به درخواست وام‌های دانشجویی در سامانه گلستان نیز اقدام نمایند. لذا در صورت عدم ثبت درخواست وام توسط دانشجو یان در صندوق رفاه وزارت علوم عواقب آن متوجه دانشجویان خواهد شد.

با سلام و احترام؛

         به پیوست جدول زمانبندی وام‌های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جهت استحضار ارسال می‌شود. خواهشمند است دستور فرمایند ضمن دقت در بررسی و ثبت درخواست‌ها، نسبت به رعایت بازه زمانی تعیین شده همکاری لازم را با این اداره کل داشته باشند تا با عنایت به محدودیت تعداد لیست‌های وام و اعتبارات صندوق، حقی از متقاضیان ضایع نشود.

          شایان ذکر است در بازه زمانی اعلام شده یک یا دو لیست از هر نوع وام، جهت پرداخت، تأیید و بسته خواهد شد. بنابراین درخواست‌هایی که در روزهای آغازین بازه زمانی در سیستم صندوق رفاه ثبت می‌شود، در صورت صحت مدارک و مستندات، سریع‌تر پرداخت خواهد شد و با مشکلات احتمالی اتمام اعتبار یا بسته شدن سیستم مواجه نخواهند شد.

پیوست جدول زمانبندی وام‌های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری