نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از جناب آقای دکتر فرشاد امیراصلانی

تجلیل از جناب آقای دکتر فرشاد امیراصلانی


 

تجلیل از جناب آقای دکتر فرشاد امیراصلانی

به بهانه ی چاپ مقاله ی جناب آقای دکتر فرشاد امیراصلانی در ژورنال نیچر، مراسم تجلیل از ایشان در روز سه شنبه تاریخ 97/10/04 با حضور هیات رئیسه، کارکنان و دانشجویان دانشکده در تالار شهداء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، مراسم تجلیل از جناب آقای دکتر فرشاد امیراصلانی، عضو هیات علمی گروه سنجش‌ازدور و GIS دانشکده جغرافیا در روز سه‌شنبه تاریخ 04/10/97 با حضور هیات رئیسه، اساتید، کارکنان و دانشجویان در تالار شهدا دانشکده برگزار شد.

در بخش اول این نشست، جناب آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده‌ی جغرافیا و جناب آقای دکتر قاسم عزیزی، معاونت محترم پژوهشی دانشکده ضمن تقدیر از جناب آقای دکتر امیراصلانی بابت چاپ مقاله‌ی ایشان در ژورنال Nature، در ارتباط با اهمیت چاپ مقاله در این ژورنال و همچنین برنامه‌ها و سیاست‌های در نظر گرفته‌شده توسط هیات رئیسه دانشکده برای حمایت از اساتید و دانشجویان پژوهشگر، به ایراد سخنرانی پرداختند. در بخش دوم این مراسم، جناب آقای دکتر فرشاد امیراصلانی به‌منظور انتقال تجربیات علمی به دانشجویان دانشکده، کارگاهی را تحت عنوان" انتقال تجربیات چاپ مقالات در ژورنال‌های معتبر جهانی" برگزار کردند.