نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، جلسه‌ شورا عمومی دانشکده در تاریخ 29/07/1398

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، جلسه‌ شورا عمومی دانشکده در تاریخ 29/07/1398


برگزاری جلسه شورای عمومی دانشکده جغرافیا

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، جلسه‌ شورا عمومی دانشکده در تاریخ 29/07/1398 با حضور هیئت‌رئیسه و اعضای محترم هیئت‌علمی دانشکده در سالن شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده جغرافیا ضمن خیرمقدم و خوشامد گویی به حاضرین در جلسه، از زحمات اعضای محترم هیئت‌علمی وکارکنان معزز دانشکده تشکر و قدردانی کردند.

در ادامه ی این جلسه، ریاست دانشکده جغرافیا ارتقاء مرتبه علمی اساتید دانشکده و انتخاب آقای دکتر محمدی به عنوان رئیس کمیسیون علوم اجتماعی و رفتاری در هیئت ممیزه دانشگاه تهران را تبریک عرض کردند و اظهار داشتند ارتقاء سطح علمی، آموزشی، پژوهشی و بین المللی اساتید و دانشجویان باعث افتخار دانشکده است و هیات رئیسه دانشکده برای رسیدن به این هدف و دستیابی به جایگاه های برتر ملی و بین المللی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

در ادامه ایشان به بیان برخی از فعالیت‌های صورت گرفته توسط هیئت‌رئیسه دانشکده در ابعاد علمی، پژوهشی، بین‌الملل، فرهنگی-دانشجویی پرداختند و اظهار داشتند، امیدواریم با تلاش مضاعف و همکاری صمیمانه روز به روز شاهد پیشرفت دانشکده جغرافیا در تمامی ابعاد باشیم.

در ادامه این نشست موضوعات عمومی دانشکده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برخی از اعضای محترم هیئت علمی، به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در ارتباط با امور علمی، پژوهشی و غیره دانشکده پرداختند و سپس اعضاء محترم هیات رئیسه دانشکده به گزارش فعالیت های صورت گرفته و برنامه های آتی خود در ابعاد مختلف پرداختند.