نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نشست هم اندیشی بررسی مسائل آموزشی و پژوهشی تحصیلات تکمیلی

برگزاری نشست هم اندیشی بررسی مسائل آموزشی و پژوهشی تحصیلات تکمیلی


 

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، نشست هم اندیشی بررسی مسائل آموزشی و پژوهشی تحصیلات تکمیلی دانشکده جغرافیا، به منظور آشنایی، توجیه، تبیین برنامه‏ها و مقررات آموزشی و پژوهشی و همچنین معرفی فرصت‏های موجود، با حضور هیات رئیسه، مدیران گروه های آموزشی، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده جغرافیا در روز سهشنبه 28/08/98 در تالار شهدا دانشکده برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای دکتر رضوانی، مدیر گروه جغرافیای انسانی و دبیر جلسه، هدف از برگزاری این نشست را آشنایی دانشجویان با ضوابط و آئین نامه های جدید آموزشی، پژوهشی، فرهنگی-دانشجویی و بین الملل دانستند و اظهار داشتند شما دانشجویان سرمایه های ارزشمند دانشکده و دانشگاه می باشید، به همین دلیل این دوره باید با کیفیت بالا و منظم طی شود تا موفقیت قابل دسترس تر باشد.

در ادامه این نشست آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده جغرافیا ضمن خوشامدگویی به حاضرین در جلسه، به بیان ظرفیت و پتانسیل های دانشکده جغرافیا در زمینه های آموزشی، پژوهشی و بین الملل پرداختند. دکتر زیاری اظهار داشتند، هیات رئیسه دانشکده از هرگونه پیشنهادی که در راستای پیشبرد اهداف دانشکده باشد، به گرمی استقبال می کند. ایشان در ادامه توصیه ها و راهنمایی هایی را برای پیشرفت علمی دانشجویان مطرح کردند.

در بخش دوم این جلسه و پس از تشریح آئین نامه و ضوابط مربوط به مباحث آموزشی، پژوهشی، فرهنگی-دانشجویی و بین المللی توسط هیات رئیسه دانشکده، دانشجویان تحصیلات تکمیلی به بیان دیدگاه ها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند که با پاسخ هیات رئیسه دانشکده همراه بود.