نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نشست مشترک دانشکده جغرافیا با مسئولین شهرستان گلوگاه استان مازندران

برگزاری نشست مشترک دانشکده جغرافیا با مسئولین شهرستان گلوگاه استان مازندران


به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، نشست مشترکی به منظور برگزاری همایش مشترک "برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان گلوگاه" با حضور هیئت‌رئیسه و اساتید دانشکده جغرافیا و مسئولین شهرستان گلوگاه (استان مازندارن)در تاریخ سه شنبه 97/10/10 در دانشکده جغرافیا برگزار شد.

 

برگزاری نشست مشترک بین دانشکده جغرافیا و مسئولین شهرستان گلوگاه(استان مازندران)

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا نشست مشترکی بین مسئولین شهرستان گلوگاه (استان مازندران) و دانشکده‌ی جغرافیا دانشگاه تهران درزمینهٔ برگزاری همایش مشترک "برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان گلوگاه" با حضور هیئت‌رئیسه و اساتید دانشکده و مسئولین شهرستان در تاریخ سه شنبه 10/10/97 در سالن شورا دانشکده جغرافیا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده جغرافیا ضمن خوشامدگویی به مهمانان، به بیان پتانسیل ها و ظرفیت های دانشکده جغرافیا در زمینه های علمی، پژوهشی، فرهنگی و بین‌المللی و جایگاه این دانشکده در مجامع ملی و بین المللی پرداختند. در ادامه ایشان فرمودند به خاطر وجود تخصص های مختلف و جامع، این دانشکده توانایی همکاری در تمامی ابعاد توسعه ای شهرستان را دارا می باشد و با توجه به تجربیات ارزنده، دانشکده جغرافیا می تواند با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود، همایشی را که در شان و منزلت این شهرستان باشد را برگزار کند.

 در ادامه ی این جلسه، جناب آقای محمدرضا تباکی، فرماندار محترم شهرستان گلوگاه نیز ضمن بیان ظرفیت های گردشگری، طبیعی، اقتصادی و اجتماعی این شهرستان و با اشاره به توانایی دانشگاه تهران و دانشکده جغرافیا در زمینه های مختلف، برگزاری این همایش را امری ضروری و مهم دانستند و اظهار داشتند این‌گونه همایش ها باعث رشد علمی شهرستان، افزایش ارتباط بین دانشگاه و صنعت می شود.

در ادامه ی این نشست، اساتید دانشکده و مسئولین شهرستان گلوگاه به بیان دیدگاه و نقطه نظرات در ارتباط با بررسی ابعاد مختلف این همایش پرداختند و در آخر این نشست، تفاهم نامه ای بین طرفین انعقاد گردید.

در این جلسه آقای محمدرضا تباکی فرماندار شهرستان گلوگاه، آقای یاسر جعفری خورشیدی معاون سیاسی فرماندار، آقای داود عسگری رئیس شورای شهر، آقای فریدون کلبادی نژاد رئیس آموزش و پرورش، آقای دکتر قربان اسدی رئیس دانشگاه فرهنگیان، آقای مجتبی دماوندی رئیس اداره کتابخانه های عمومی، مهدی خاوه لو دبیر آموزش و پرورش منطقه 18 تهران، دکتر نظام محله، عضو اصلی انجمن توسعه، از شهرستان گلوگاه و از اساتید دانشکده جغرافیا، آقای دکتر کرامت اله زیاری، آقای دکتر محمدرضا جلوخانی، آقای دکتر فرشاد امیراصلانی، خانم شیرین دکتر محمدخان ، آقای دکتر سعید حمزه، آقای دکتر سیدکاظم علوی پناه، آقای دکتر مهران مقصودی، آقای دکتر محمدرضا رضوانی، آقای دکتر علی اکبر شمسی پور، آقای دکتر سیدعلی بدری، آقای دکتر مجتبی یمانی حضور داشتند.