نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای عمومی دانشکده جغرافیا در تاریخ 30/10/1398

برگزاری جلسه شورای عمومی دانشکده جغرافیا در تاریخ 30/10/1398


 

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، جلسه‌ شورای عمومی دانشکده در تاریخ  30/10/1398 با حضور هیئت‌رئیسه و اعضای محترم هیئت‌علمی دانشکده، رأس ساعت 10 در سالن شورا برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده جغرافیا ضمن ابراز خیرمقدم و خوش آمدگویی به اعضاء محترم هیات علمی دانشکده، شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همچنین کشته شدن جمعی از دانشگاهیان و نخبگان کشوری در سانحه هوایی را تسلیت گفتند. ایشان در ادامه سخنان خود از تمامی اساتید و دست اندرکاران برگزاری آزمون پایان نیمسال اول 98-1399 تشکر و قدردانی به عمل آوردند و با ابراز خرسندی از نحوه برگزاری امتحانات بیان کردند در طول برگزاری امتحانات ما حتی یک گزارش انظباطی و آیین نامه ای نداشتیم و این امر نشان از تلاش مستمر و پیگیر اساتید و حُسن عمل کادر معاونت آموزشی دانشکده دارد. ایشان با اشاره به نزدیکی دهه فجر انقلاب اسلامی، بیان داشتند که معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده برنامه های متنوعی برای گرامیداشت این ایام در نظر دارد که جزئیات آن توسط جناب آقای دکتر احمدی ارائه خواهد شد. در ادامه جلسه، جناب آقای دکتر احمدی معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشکده ضمن تبریک به مناسبت نزدیک شدن به ایام الله دهه فجر اینطور بیان داشتند که برای بزرگداشت این ایام شکوهمند، مراسم گرامیداشت دهه فجر مورخ یکشنبه 20/11/1398 ساعت 10-12 در دانشکده برگزار خواهد گردید و مهمانانی از سطح دانشگاه و دفتر نهاد محترم رهبری در آن حضور خواهند داشت. ایشان همچنین در این جلسه از تمامی اساتید، کارکنان و دانشجویان دعوت به عمل آوردند که در این مراسم حضور به هم رسانند. ایشان در ادامه بیان نمودند در این مراسم قرار است از دانشجویان برتر در حوزه های آموزشی، ورزشی و فرهنگی با اهداء جوایزی تقدیر و تشکر به عمل آید. ایشان در پایان سخنان خود اظهار داشتند که به مناسبت دهه فجر مسابقات ورزشی سبک برای دانشجویان، کارکنان و اساتید در سطح دانشکده برگزار خواهد گردید و جوایزی به رسم یاد بود به برگزیدگان اهداء خواهد گردید.

در ادامه جلسه جناب آقای دکتر رضوانی مدیر محترم گروه جغرافیای انسانی و نماینده دانشکده در انتشارات دانشگاه تهران ، در خصوص فعالیتهای کمیته علوم اجتماعی و رفتاری در مورد نحوه داوری و چاپ کتب دانشگاهی اساتید توضیحاتی ایراد نمودند. سپس، جناب آقای دکتر فرجی معاون محترم آموزش دانشکده در خصوص نحوه برگزاری امتحانات پایان نیمسال اول توضیحاتی ارائه نموده و از اساتید و کادر آموزشی بابت همکاری در برگزاری شایسته امتحانات تقدیر و تشکر به عمل آوردند. در ادامه، سرکار خانم دکتر محمدخان، معاون محترم پژوهشی دانشکده با بیان اینکه در شرف راه اندازی موسسه نوع سوم گردشگری با همکاری وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در داخل دانشکده هستند از اساتیدی که مایلند در این حوزه فعالیت نمایند دعوت به همکاری به عمل آوردند.

در پایان این جلسه موضوعات عمومی دانشکده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برخی از اعضای محترم هیئت علمی به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در ارتباط با موارد مطروحه و امور علمی، پژوهشی و جاری دانشکده پرداختند.