نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای عمومی دانشکده جغرافیا در تاریخ 28/11/1398

برگزاری جلسه شورای عمومی دانشکده جغرافیا در تاریخ 28/11/1398


 

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، جلسه‌ شورای عمومی دانشکده در تاریخ  28/11/1398 با حضور هیئت‌رئیسه و اعضای محترم هیئت‌علمی دانشکده، رأس ساعت 10 در سالن شورا برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده جغرافیا ضمن ابراز خیرمقدم و خوش آمدگویی به اعضاء محترم هیات علمی دانشکده، ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به بانوان محترم دانشکده، تبریک عرض نموده و برای آنها تندرستی و سلامتی در کنار خانواده­شان آرزو نمودند. در ضمن، ایشان احراز پست مشاور و رئیس دفتر معاونت پژوهشی دانشگاه را به آقای دکتر کیاورز تبریک عرض نمودند و آرزو نمودند وجود ایشان در این پست جدید منشا خیر و برکت برای دانشکده باشد و توفیق روزافزون برای ایشان خواستار شدند. ایشان هفته گذشته را که مصادف با دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را بود تبریک گفته و از دست اندرکاران برگزاری مراسم دهه فجر در دانشکده جغرافیا تقدیر و تشکر کردند. ایشان در ادامه بیانات خود به وضع اقتصادی نامساعد و منابع محدود مالی در دانشکده و دانشگاه اشاره کردند و گفتند هیات رئیسه دانشکده تمامی سعی و تلاش خود را برای جذب منابع مالی از داخل و خارج دانشگاه به عمل می آورند. در ادامه ایشان از اساتید درخواست نمودند برنامه درسی خود را بر روی درب اتاق­های خود نصب نمایند و یک نسخه تحویل رییس دانشکده و معاون محترم آموزشی نمایند. همچنین با اشاره به نصب تجهیزات ایمنی در سطح دانشکده بیان کردند که ضریب ایمنی دانشکده نسبت به گذشته بسیار بالا رفته و موجب ارتقای حس امنیت در بین همکاران و دانشجویان گردیده است. سپس ایشان در خصوص نصب سیستم وایرلس ساختمانهای شماره 2 و 3 بیان کردند همانطور که اساتید اذعان دارند سرعت اینترنت بسیار افزایش یافته است. ایشان در پایان از مدیران گروههای آموزشی درخواست نمودند پایان نامه های دانشجویی را با رعایت ضوابط و قوانین بطور مساوی بین اساتید تقسیم گردد و اساتید جوان نیز بتوانند در مقاطع تحصیلات تکمیلی و دکتری پایان نامه داشته باشند و بتوانند جهت ترفیع و ارتقا خود مورد استفاده قرار دهند.

در ادامه جلسه آقای دکتر محمدرضا جلوخانی معاون محترم اداری و مالی دانشکده ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به اساتید دانشکده خصوصاً بانوان محترم برای ایشان آرزوی تندرستی و سلامتی نمودند؛ در ادامه به آقای دکتر کیاورز احراز پست مشاور معاون پژوهشی دانشگاه و رئیس دفتری ایشان تبریک گفته و توفیقات روز افزون برای ایشان مسئلت نمودند. ایشان در ادامه سخنان خود در رابطه با نصب مشخصات اساتید محترم دانشکده در محل ورودی ساختمان شماره یک توضیح دادند و گفتند با تمهیداتی که اندیشه شده بزودی این تابلوها نصب خواهند شد.

در ادامه این جلسه آقای دکتر سعید حمزه مشاور رئیس دانشکده در امور بین الملل ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت صدیقه کبری (س) و روز زن و مادر به همکاران بخصوص بانوان گرامی دانشکده، بیان نمودند اساتیدی که قصد گذراندن فرصت مطالعاتی در سال 1399 هستند تا 15 اسفند امسال فرصت دارند تا از طریق سامانه درخواستشان را ارسال نمایند. ایشان خاطرنشان نمودند این سامانه تنها یکبار در اسفندماه هرسال باز می شود و بعد از آن دیگر امکان ثبت درخواست نمی باشد.

در ادامه جلسه آقای دکتر نقوی از معاونت پژوهشی دانشگاه و آقای ارجمندی از کارشناسان مرکز انفورماتیک دانشگاه در خصوص سامانه سمپا و نحوه کار در آن سامانه که مربوط به گرنت اعضا هیات علمی می باشد توضیحاتی ارائه نمودند.

در پایان این جلسه موضوعات عمومی دانشکده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برخی از اعضای محترم هیئت علمی به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در ارتباط با موارد مطروحه و امور علمی، پژوهشی و جاری دانشکده پرداختند.