نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای عمومی دانشکده جغرافیا در تاریخ 27/08/1398

برگزاری جلسه شورای عمومی دانشکده جغرافیا در تاریخ 27/08/1398


 

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، جلسه‌ شورا عمومی دانشکده در تاریخ  27/08/1398 با حضور هیئت‌رئیسه، اعضای محترم هیئت‌علمی دانشکده و مشاور معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه تهران در ترویج اخلاق پژوهشی، در سالن شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده جغرافیا ضمن خیرمقدم و خوشامد گویی به حاضرین در جلسه و تبریک ولادت پیامبر اکرم، از زحمات اعضای محترم هیئت‌علمی دانشکده تشکر و قدردانی کردند.

در ادامه ی این جلسه، ریاست دانشکده ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت های آقای دکتر علی اکبر شمسی پور در دوره تصدی مدیریت گروه جغرافیای طبیعی، انتخاب آقای دکتر موسی حسینی را به عنوان مدیر گروه جغرافیای طبیعی تبریک عرض کردند. ایشان همچنین از حضور دانشجویان دانشکده در جشنواره ورزشی دانشگاه تهران تقدیر و تشکر کردند و کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره را تبریک عرض کردند.

در این نشست، آقای دکتر زیاری به بیان برخی از فعالیت‌های صورت گرفته توسط هیئت‌رئیسه دانشکده در ابعاد علمی، پژوهشی، بین‌الملل، فرهنگی-دانشجویی پرداختند و گزارشی از سفر هیئت رئیسه دانشکده به کشور رومانی به منظور توسعه فعالیت های بین المللی، انعقاد تفاهم نامه و ایجاد بستر مناسب برای همکاری علمی و پژوهشی دانشکده جغرافیا با دانشگاه های رومانی و همچنین بازدید از دانشگاه های کشور رومانی را بیان کردند.

در ادامه این نشست موضوعات عمومی دانشکده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برخی از اعضای محترم هیئت علمی به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در ارتباط با امور علمی، پژوهشی و جاری دانشکده پرداختند و سپس اعضاء محترم هیات رئیسه دانشکده به گزارش فعالیت های صورت گرفته و برنامه های آتی خود در ابعاد مختلف پرداختند.

در بخش دوم این نشست، جناب آقای دکتر قربانی تنها، مشاور محترم معاونت پژوهشی دانشگاه تهران، مطالبی را در ارتباط با اخلاق پژوهشی، مصادیق سوء رفتار پژوهشی و معرفی مجلات معتبر بین المللی بیان کردند.