نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید دانش آموزان و داوطلبان از دانشکده جغرافیا دانشگاه تهران به مناسبت برگزاری "روزی با دانشگاه تهران"

بازدید دانش آموزان و داوطلبان از دانشکده جغرافیا دانشگاه تهران به مناسبت برگزاری "روزی با دانشگاه تهران"


استقبال دانشکده جغرافیا از برنامه روزی با دانشگاه تهران

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده جغرافیا، برنامه "روزی با دانشگاه تهران" که به منظور آشنایی دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری با رشته‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران هر سال در دانشگاه تهران برگزار می شود، در روز دوشنبه  7 مرداد 98 با استقبال گسترده‌ی دانش آموزان در دانشکده جغرافیا مواجه شد.

در این مراسم که با همت معاونت امور دانشجویی و فرهنگی و حضور ریاست محترم دانشکده، برخی از معاونین، اعضاء محترم هیئت‌علمی، کارکنان و دانش آموزان برگزار شد، جناب آقای  دکتر کرامت اله زیاری، ریاست محترم دانشکده ضمن خیرمقدم به دانش آموزان گرامی، بیان کردند؛ شما فرزندان ایران و آینده سازان عرصه علم و دانش هستید. ایشان اظهار داشتند: سرمایه هر کشوری مغزهای متفکر، علاقه‌مند و امیدوار به علم و دانش است و امیدواریم شما جوانان در آینده بتوانید پاسدار مرزهای علمی و جغرافیایی کشور عزیزمان باشید.

ریاست دانشکده جغرافیا سخنان خود را در ارتباط با وضعیت علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه تهران و دانشکده جغرفیا، کاربرد جغرافیا در جهان و ایران و رتبه ی بین المللی و ملی، پتانسیل و ظرفیت های دانشکده، رشته و گرایش های علمی دانشکده جغرافیا ادامه داد و بیان کردند؛ امیدواریم برای شروع سال تحصیلی جدید شاهد حضور شما دانش آموزان عزیز در دانشگاه تهران و دانشکده جغرافیا باشیم.

در این بازدید یک روزه، داوطلبان ضمن صحبت و مشورت با اساتید و دانشجویان دانشکده، از گروه های آموزشی، آزمایشگاه ها، کارگاه، سایت کامپیوتری، کلاس های درس، موسسه جغرافیا، سالن های شوراء، کتابخانه و سایر مکان های دانشکده بازدید کردند. در پایان این مراسم نیز از طرف معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده جغرافیا به گرمی از آنها پذیرایی به عمل آمد.