نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاع‌رسانی برگزاری دوره‌های آموزشی برای ایثارگران

اطلاع‌رسانی برگزاری دوره‌های آموزشی برای ایثارگران


باسلام

   احتراماً؛  همانگونه که استحضار دارید به موجب تفاهم‌نامه‌هایی که اداره‌کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه با مراکز ذیل منعقد نموده است، دانشجویان و کارکنان معزز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و همسر و فرزندان آنها می‌توانند از تمامی دوره‌هایی که توسط مراکز مذکور برگزار می‌گردد با تخفیف در هزینه بهره‌مند شوند. خواهشمند است دستور فرمائید اطلاع رسانی شایسته در این خصوص انجام شود. پیشاپیش از عنایت جنابعالی/سرکارعالی نسبت به امور ایثارگران معزز قدردانی می‌نماید.

۱. معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران: دوره‌های عمومی با ۴۰٪ و دوره‌های تخصصی (اعم از دوره‌های آمادگی آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری و سایر دوره‌‌ها) با ۳۰٪ تخفیف مطابق با تفاهم نامه مربوط.

۲. مرکز آموزش‌های دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی: با ۳۰٪ تخفیف مطابق با تفاهم ‌نامه مربوط.

۳. شرکت تعاونی دانشجویی خدمات آموزشی و پژوهشی فرهیختگان دانشگاه: با ۵۰٪ تخفیف مطابق تفاهم‌نامه مربوط

   عزیزان شاهد و ایثارگر جهت استفاده از دوره‌های مورد اشاره و اخذ معرفی نامه به دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس/دانشکده مربوط مراجعه فرمایند.

   ایثارگران معزز پردیس/دانشکده/مرکز/مؤسسه های فاقد دفتر امور شاهد و ایثارگر، جهت اخذ معرفی‌نامه و استفاده از دوره‌های مذکور به اداره خدمات دانشجویی و فرهنگی اداره‌کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه به نشانی خیابان 16 آذر خیابان ادوارد براون شماره 13 طبقه اول مراجعه نمایند.