نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل
« بازگشت

فراخوان دومین دوره جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور

با سلام

احتراماً به پیوست تصویر نامه شماره ‏۱۴۴۰۳۷/‏۴ مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه شیوه نامه و پوستر برگزاری" دومین جشنواره سراسری قرآن کریم و عترت دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور" جهت استحضار ارسال می‌گردد. خواهشمند است دستور فرمایند ضمن اطلاع رسانی مطلوب به دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر آن پردیس / دانشکده / مرکز / مؤسسه، نسبت به شناسایی و ثبت نام از علاقمندان در رشته‌های جشنواره اقدام مقتضی را معمول داشته و لیست اسامی شرکت کنندگان را بر اساس شرایط ذیل، حداکثر تا تاریخ ۲۲/‏۰۱/‏۱۳۹۶‬ به اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه ارسال نمایند.

الف) مخاطبان جشنواره: دانشجویان شاهد و ایثارگر با هر درجه ایثارگری اعم از جانباز، آزاده، رزمنده و همسر و فرزندان آنان و همسر و فرزندان شهدا و خواهران، برادران و نوادگان شهید.

ب) رشته‌های جشنواره:

۱. تلاوت تحقیق ۲. تلاوت ترتیل ۳. صحیح خوانی قرآن کریم ۴. حفظ جز سی ام قرآن کریم ۵. حفظ پنج جز اول قرآن کریم ۶. حفظ کل قرآن کریم

۷. نهج البلاغه ۸. آشنایی با سیره معصومین (ع)

ج) امتحان حفظ قرآن کریم، نهج البلاغه و آشنایی با سیره معصومین به صورت کتبی و در روز چهارشنبه ۳۰/‏۰۱/‏۱۳۹۶ برگزار خواهد شد‬.

د) آزمون شفاهی تلاوت قرآن کریم در رشته‌های ترتیل و تحقیق از تاریخ ۲۷ فروردین لغایت ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۶ برگزار می‌گردد.

ه) لیست اسامی علاقمندان جهت شرکت در جشنواره مشتمل بر: نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، رشته و مقطع تحصیلی، رشته مسابقه و شماره تلفن همراه حداکثر تا تاریخ مقرر فوق از طریق اتوماسیون اداری به این اداره کل ارسال شود.

یادآوری می‌گردد مسابقه کتبی در رشته نهج البلاغه از خطبه‌های ۳، ۵، ۷، ۱۰ و ۱۲ شرح آیت الله ناصر مکارم شیرازی (جلد اول مجموعه پیام امام علی (ع)) و مسابقه کتبی در رشته آشنایی با سیره معصومین (ع) از کتاب انسان ۲۵۰ ساله، بیانات مقام معظم رهبری (نشر صهبا) از ابتدا تا پایان فصل هشتم برگزار خواهد شد.

تذکر: فایل منابع بخش مسابقات کتبی در تارنمای اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه به نشانی: ‏ http://shahed.ut.ac.ir‬ در دسترس می‌باشد.

/documents/3221940/76691950/91d5f60d-fa8e-4926-8160-4ec348096e86.zipپیوست خبر