نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عضویت در کتابخانه

عضویت آزاد

براساس آئين­ نامه مصوب شوراي دانشگاه تهران (متشكل از رئيس، معاونان، روساي دانشكده­ها و رئيس كتابخانه مركزي دانشگاه تهران) از تاريخ 5/4/1380 به بعد كتابخانه مركزي و کتایخانه دانشکده ها موظف است صرفاً به اعضاي هيأت علمي، كاركنان و دانشجويان دانشگاه تهران سرويس­دهي داشته باشد. ساير مراجعين مي­توانند با توجه به شرايط مقرر به عضويت كتابخانه دانشکده مورد نظر درآمده و از منابع موجود در كتابخانه استفاده نمايند.

انواع عضويت آزاد:

  1. استفاده در محل 
  2. استفاده خارج از محل (يعني امانت و خروج كتاب از كتابخانه)

عضويت يك روزه (كارت مهمان):

مراجعین می توتنند  با پرداخت روزانه 3000تومان و با در دست داشتن اصل كارت دانشجويي و يا معرفي­ نامه عكسدار و نيز كارت شناسايي معتبر ديگر، مجاز به استفاده از كارت مهمان مي­باشند. ارائه خدمات بخش پايان­نامه­ها از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الي 15:30 مي­باشد. روزهاي پنجشنبه نيز از سرويس­دهي معذور است.

بديهي است دانشجويان و محققاني كه به عضويت كتابخانه دانشکده چغرافیا در مي­آيند مي­ توانند با توجه به ضوابط و مقررات از امكانات موجود در كتابخانه كه شامل كتاب­هاي فارسي و لاتين، كتاب­هاي مرجع، نشريات فارسي و لاتين، بخش آمارنامه ها، پايان­ نامه­ ها و تالار مطالعه  و اینترنت بی سیم استفاده نمايند.

تذكر: خواهشمند است قبل از اقدام به عضويت از وجود منابع علمي مورد نياز خود از طريق كامپيوترهاي موجود اطمينان حاصل نمائيد زيرا مبالغ پرداختي به صندوق به هيچ وجه عودت داده نخواهد شد.

 

 شرایط استفاده و عضویت آزاد در کتابخانه دانشکده

    شرایط عضویت و نحوه استفاده از کتابخانه دانشکده جغرافیا طبق آیین نامه دانشگاه برای افراد متفرقه و دانشجویان غیر دانشگاه تهران در سال 1393

 

 

 

دوره عضویت

تعرفهعضویت استفاده در محل(تومان)

تعرفه عضویت استفاده خارج از  محل(تومان)

روزانه

3000

---

یک ماهه

20000

---

سه ماهه

30000

----

شش ماهه

40000

60000

نه ماهه

50000

70000

سالیانه

60000

80000

 

 

 

  1. افرادی که تمایل به امانت گرفتن کتاب دارن می بایست معادل سه ملیون ریال سفته یا چک به عنوان ودیعه نزد کتابخانه بسپارند. بدیهی است این ودیعه پس از تسویه حساب با کتابخانه عودت داده خواهد شد.
  2. دو قطعه عکس 3*4
  3. فتوکپی کارت دانشجوی برای دانشجویان و برای افراد شاغل فتوکپی کارت پرسنلی و فتوکپی مدرک تحصیلی برای افراد فارغ اتحصیل
  4. فتوکپی کارت ملی و شناسنامه
  5. پر کردن فرم مخصوص عضویت آزاد.
  6. جریمه هر روز تاخیر برای اعضای آزاد هر روز 200 تومان خواهد بود.